I luv Kpop ! ! ! ♥♥♥
Posted on Sunday, 20 November 2011| ? 2 Boboiboy



ary neh fara nak wat entri pasal korea . .heee . . ape?  tak suke? ohhh . .ok . .HAHAHA . . . fara memang minat gile ape saje yang berkenaan ngn korea . .drama, movie suma fara tengok . .paling fara suke mesti la laky korea . .waahhhhhh! ! ! fara gile korea suma salah Ain  ! hehee . .suma laky korea fara punya k*yela tue .


nak tengok tak pakwe fara? ?  aaaaaa . . bak seringgit . .heee . .gurau je . .

heeeee . .ncem tak ? gambar neh memang daebak la ! !

Name : Kim Myungsoo
Nickname : L
Birthdate : 13 March 1992
Hometown : Seoul, South Korea
Blood Types : O 
Group : Infinite
Position : Vocalist 

neh pakwe fara yang ke -2 . 

name : Nam Woo Hyun
birthdate : 8 February 1991
Height : 176cm
Group : Infinite
Position : Main Vocal


Name : Ho Won
NIckname : Hoya
Birthdate : 26 march 1991
Height : 175 cm
Group : Infinite
Position : Rap , Vocal , & Dance
Infinite ! ! 

ade banyak g yang fara suke .. tak habis kalaw nak type kt blog neh  . . pape pon, kpop memang best  ! ! :)


« Newer Posts | Older Post »
Boboiboy Geng
Hai Ebelybody. :)
Annyeong ~ I'm Farah Nur Izzaty, just call me Fara!! I'm 16 years old!! Welcome to my blog^^ I love Myungsoo forever!! you follow me, i'will hit u back . .Thank you^^
bold | underline | italic

Aboutt
Itemm
Entryy
Credit


Tagboard